Allinone Flutter Şablonu – Flutter UI Kiti
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Allinone Flutter Şablonu – Flutter UI Kiti

Popüler hazır uygulamalardan biri olan Allinone Flutter Template – Flutter UI Kit ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: Allinone Flutter Template – Flutter UI Kit


Uygulama fiyatı: 29$


Uygulama kategorisi: mobile/flutter


Uygulama yayınlanma tarihi: 2021-10-01T00:45:55+10:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-03-31T00:56:52+11:00


Uygulama satış sayısı: 18


Uygulama puanı: 0


Uygulama etiketleri: flutter,flutter 2.0,flutter app,Flutter design,Flutter kit,flutter template,flutter ui kit,ios,material design,template,ui design,ui kit,ui template


Uygulama Açıklaması

Allinone Flutter Şablonu - Flutter UI Kiti - 1Allinone Flutter Şablonu - Flutter UI Kiti - 2Allinone Flutter Şablonu - Flutter UI Kiti - 3Allinone Flutter Şablonu - Flutter UI Kiti - 4
belgeler
Video Eğitimleri

Allinone Flutter Şablonu - Flutter UI Kiti - 5

Flutter, Google tarafından oluşturulan açık kaynaklı bir UI SDK’sıdır. Tek bir kod tabanından Android ve iOS için uygulamalar geliştirmek için kullanılır. Android geliştiricileri ve iOS geliştiricileri için yüksek kaliteli UI kitinde birleştirilmiş Flutter UI uygulama şablonlarının nihai kitaplığıdır.

Allinone UI Kiti şunları içerir: 300+ toplam ekran iOS ve Android cihazlarda çok amaçlı uygulama için kullanılabilecek birçok kullanıma hazır ekran, özellik, fonksiyon, entegrasyon ve animasyon ile.

Allinone UI Kiti ile…

DEVAMINI OKU

Bir yanıt verin