Mobiluygulaman Hazır Mobil Uygulamalar Android Haber Uygulaması

Android Haber Uygulaması

Android Haber Uygulaması - 1

Popüler hazır uygulamalardan biri olan Android News App ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: Android News App


Uygulama fiyatı: 20$


Uygulama kategorisi: mobile/android/full-applications


Uygulama yayınlanma tarihi: 2015-03-23T22:34:37+11:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-02-09T05:15:21+11:00


Uygulama satış sayısı: 2177


Uygulama puanı: 4.77


Uygulama etiketleri: admob,android,android studio,app,application,firebase,java,json,material design,mobile,news,news app,php,push notification,template


Uygulama Açıklaması

Android Haber Uygulaması Kendi haber uygulamanız için kullanılan, Android platformu altında çalışan bir mobil haber sistemidir. Native Java Language ile geliştirilen, uygulamanın hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlar. Uygulamak Google Materyal Tasarımı uygulamayı tasarım ve kullanıcı deneyimi açısından güzel hale getirin.

ile entegre Admin Paneli haberleri, kategorileri, bildirimleri ve daha fazlasını istediğiniz zaman ve istediğiniz zaman yönetmek için. PHP ve MySQL Veritabanı kullanılarak geliştirilen Yönetici Paneli tarafı.

Temiz kod ve iyi tasarım ana önceliktir,…

DEVAMINI OKU

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

Matematik Fayansları(Unity Game+Admob+iOS+Android)

Matematik Fayansları(Unity Game+Admob+iOS+Android)Matematik Fayansları(Unity Game+Admob+iOS+Android)

Popüler hazır uygulamalardan biri olan Math Tiles(Unity Game+Admob+iOS+Android) ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır. DemoSatın alÖzelleştir

Read MoreRead More