Magento 2 Mega Menü Uzantısı
Magento 2 Mega Menü Uzantısı - 1

Magento 2 Mega Menü Uzantısı

Popüler hazır uygulamalardan biri olan Magento 2 Mega Menu Extension ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: Magento 2 Mega Menu Extension


Uygulama fiyatı: 6$


Uygulama kategorisi: plugins/magento-extensions


Uygulama yayınlanma tarihi: 2022-03-01T20:49:53+11:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-04-01T15:25:07+11:00


Uygulama satış sayısı: 1


Uygulama puanı: 0


Uygulama etiketleri: dropdown horizontal,horizontal menu,magento 2,magento 2 extension,magento addon,magento extension,Magento Module,magento plugin,Magento2,mega menu,megamenu,multiple column menu,multistore menu,vertical menu


Uygulama Açıklaması

Magento 2 Mega Menü Uzantısı - 2 Magento 2 Mega Menü Uzantısı - 3

Magento 2 Mega Menü uzantısı çok fazla kodlama bilmenize gerek kalmadan çevrimiçi mağazanız için zarif ve etkili bir menü oluşturmanıza olanak tanır. Menüleri açık ve esnek bir şekilde görüntüleyerek müşterilerin alışveriş deneyimini iyileştirmeye yardımcı olur ve müşterilerin ihtiyaç duydukları kategorileri, bağlantıları veya mağaza sahiplerinin göstermek istediği ürünleri ve bağlantıları bulmasını kolaylaştırır. Magento 2 Mega Menü modülü, programlama becerilerine sahip olmanıza gerek kalmadan esnek gezinme sunar.

Magento 2 Mega Menü her ikisini de destekler…

DEVAMINI OKU

Bir yanıt verin