RemoveBg – Uygulama İçi Satın Alma ile AI Otomatik Arka Planı Kaldırma ve Arka Plan Değişikliği

RemoveBg - Uygulama İçi Satın Alma ile AI Otomatik Arka Planı Kaldırma ve Arka Plan Değişikliği

Popüler hazır uygulamalardan biri olan RemoveBg – AI Auto Remove Background & Background Change With In-App Purchase ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: RemoveBg – AI Auto Remove Background & Background Change With In-App Purchase


Uygulama fiyatı: 25$


Uygulama kategorisi: mobile/android/full-applications


Uygulama yayınlanma tarihi: 2022-04-09T01:12:06+10:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-04-09T01:12:06+10:00


Uygulama satış sayısı: 3


Uygulama puanı: 0


Uygulama etiketleri: auto cut,Auto Cut Paste Photo,Auto Photo Cut Paste,background changer,background eraser,Background Remover Pro,Change Photo Background Editor,cutout,CutOut Photo Editor,Photo Background Editor,photo background eraser,photo cut,photoroom,Polish Photo Editor


Uygulama Açıklaması

5 saniye içinde görüntü arka planlarını kaldırın. %100 otomatik ve ücretsiz olarak şeffaf bir arka plan elde etmek için fotoğrafınızı yükleyin. Arka plan silgimizin saç ve diğer zorlu koşullar gibi zorlu kenarları son derece iyi bir şekilde ele aldığını anında fark edeceksiniz.

Fotoğraflarınızdan arka planı kaldırın ve şeffaf görüntüyü PNG veya JPG formatında kaydedin! Ortaya çıkan görüntüler, fotoğraf montajı, kolaj veya güzel Arka Plan (Arka Planlarımızı Kullanın…) yapmak için diğer uygulamalarla damga olarak kullanılabilir.

DEVAMINI OKU

«
»

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir