Mobiluygulaman Bayilik sistemini kısaca özetler misiniz?

Bayilik sistemini kısaca özetler misiniz?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Hemen.

1- Hesabınıza girip Müşteriler menüsüne tıklayın, EKLE deyin ve müşteri bilgilerini girin. İster ondan isteyin ister bilgileri kendiniz yazıp müşteriye iletin. Hesap türünü “Genel kullanıcı kitlesi” seçin ve kaydedin.

2 – Müşteriniz artık sizin kendi alan adınızdan yada bizim sitemizden fark etmez, sağladığınız kayıt bilgileri ile giriş yapabilir ve uygulama geliştirebilir.

3 – Müşteri uygulamayı satın almak istediğinde size zaten ulaşacaktır. Ondan EFT yada sizin belirlediğiniz başka bir yöntemle ödemenizi alın.

4 – Ödeme aldıysanız hemen bize ulaşın ve uygulamayı kontrol edip aktif edelim.

5 – Müşteriniz artık APK çıktısı alabilir, bildirim gönderebilir, iOS için kaynak dosyaları indirebilir.

Tags: bayilik nasıl app, Bayilik nasıl uygulama, Mobil uygulama bayi sistemi, Mobil uygulama white label, Uygulama bayilik sistemi

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer İçerikler

CSS3 Duyarlı WordPress Fiyatlandırma Tablolarını Karşılaştırın

CSS3 Duyarlı WordPress Fiyatlandırma Tablolarını KarşılaştırınCSS3 Duyarlı WordPress Fiyatlandırma Tablolarını Karşılaştırın

Popüler hazır uygulamalardan biri olan CSS3 Responsive WordPress Compare Pricing Tables ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin)

Read MoreRead More