WooCommerce Group Satın Alma ve Fırsatlar – WooCommerce için Groupon Clone
WooCommerce Group Satın Alma ve Fırsatlar - WooCommerce için Groupon Clone

WooCommerce Group Satın Alma ve Fırsatlar – WooCommerce için Groupon Clone

Popüler hazır uygulamalardan biri olan WooCommerce Group Buy and Deals – Groupon Clone for WooCommerce ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: WooCommerce Group Buy and Deals – Groupon Clone for WooCommerce


Uygulama fiyatı: 27$


Uygulama kategorisi: wordpress/ecommerce/woocommerce/products


Uygulama yayınlanma tarihi: 2016-12-03T06:24:16+11:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-04-07T17:13:45+10:00


Uygulama satış sayısı: 953


Uygulama puanı: 4.69


Uygulama etiketleri: deals,group buying,groupbuy,groupbuy plugin,groupon,Groupon clone,simple groupbuy,simple wordpress groupbuy,woocommerce groupbuy,woocommerce groupbuy plugin,wordpress groupbuy,wordpress groupbuy plugin,wpgenie


Uygulama Açıklaması

WooCommerce Group Buy and Deals, popüler WooCommerce eklentisini grup satın alma ve anlaşma özellikleriyle genişletir. WordPress grup satın alma kurulumu hiç bu kadar kolay olmamıştı.

WooCommerce Group Buy, popüler WooCommerce eklentisinin bir uzantısıdır ve onu grup satın alma / anlaşma özelliği ile genişletir. Bu uzantı, Groupon gibi güçlü bir grup satın alma çözümü uygulamanıza olanak tanır. WooCommerce Group Buy kolayca kurulur ve özelleştirilir ve temel WooCommerce ve web geliştirme bilgisine ihtiyacınız vardır.

WooCommerce ile…

DEVAMINI OKU

Bir yanıt verin