WooCommerce Piyango – WordPress Yarışmaları ve Piyangoları, WooCommerce için Piyango

WooCommerce Piyango - WordPress Yarışmaları ve Piyangoları, WooCommerce için Piyango

Popüler hazır uygulamalardan biri olan WooCommerce Lottery – WordPress Competitions and Lotteries, Lottery for WooCommerce ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: WooCommerce Lottery – WordPress Competitions and Lotteries, Lottery for WooCommerce


Uygulama fiyatı: 27$


Uygulama kategorisi: wordpress/ecommerce/woocommerce/products


Uygulama yayınlanma tarihi: 2016-03-02T17:05:17+11:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-04-05T18:45:52+10:00


Uygulama satış sayısı: 3387


Uygulama puanı: 4.23


Uygulama etiketleri: ballot,lotteries,lottery,lottery for woocommerce,lottery plugin,lotto,prize plugin,raffle,woocommerce competitions,woocommerce lottery,woocommerce prize,wordpress competition,wordpress games,wordpress lotteries,wordpress prize


Uygulama Açıklaması

WooCommerce Piyango, popüler WooCommerce eklentisini piyango / rekabet / şanslı çekiliş özellikleriyle genişletir. WordPress yarışmaları, piyangolar ve çekilişler hiç bu kadar kolay olmamıştı!

WooCommerce Piyango / Rekabet eklentisinin kullanımı kolaydır, aynı zamanda güçlü bir çözümdür – web sitesi sahipleri, hem kurulumu hem de özelleştirmesi kolay gerçek WordPress piyango ve çekiliş çözümü alır.

Piyango eklentimiz ile WooCommerce piyango web sitesini kurabilir ve piyangolarınızı 30 dakikadan daha kısa sürede başlatabilirsiniz…

DEVAMINI OKU

«
»

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir