WooCommerce Sipariş Takibi – SMS – PayPal Takip Otopilot

CURCY - WooCommerce Çoklu Para Birimi - Para Birimi Değiştirici - 1

Popüler hazır uygulamalardan biri olan WooCommerce Orders Tracking – SMS – PayPal Tracking Autopilot ile ihtiyaçlarınızı kısa sürede giderebilirsiniz. Uygulama iş ortağımız Codecanyon tarafından sağlanmaktadır ve isteğe bağlı olarak Mobiluygulaman tarafından özelleştirme (reskin) yapılmaktadır.

DemoSatın alÖzelleştir

Uygulama adı: WooCommerce Orders Tracking – SMS – PayPal Tracking Autopilot


Uygulama fiyatı: 30$


Uygulama kategorisi: wordpress/ecommerce/woocommerce/shipping


Uygulama yayınlanma tarihi: 2020-03-25T21:01:04+11:00


Uygulama güncellenme tarihi: 2022-03-30T18:43:40+11:00


Uygulama satış sayısı: 842


Uygulama puanı: 4.92


Uygulama etiketleri: aliexpress,Automatically Add Tracking Information To PayPal,ecommerce,import tracking code to woocommere orders,order tracking for woocommerce,order tracking page,tracking code sms,tracking service,trackingmore,woocommerce,woocommerce orders tracking,wordpress


Uygulama Açıklaması

WooCommerce Sipariş Takibi - SMS - PayPal Takip Otopilot - 2

WooCommerce Sipariş Takibi müşterilerinizin tüm satın alma işlemleri için canlı izleme bilgilerini görüntülemesine olanak tanır. Eklenti ile müşterilerinizin sipariş takibi bilgilerini farklı kanallardan güncel tutarsınız; takip numaralarını ekleyebilir, düzenleyebilir, içe aktarabilir, siparişleri dışa aktarabilir, müşterilerinize siparişlerini doğrudan takip etmelerine yardımcı olan izleme URL’leri sağlayabilirsiniz; … Tüm bu işlevler zamandan tasarruf etmenize, müşterileriniz için daha iyi bir deneyim oluşturmanıza ve iş yükünü azaltmanıza yardımcı olur.

DEVAMINI OKU

«
»

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir