Ücretsiz Başla!

Mobil uygulamanı 14 gün boyunca ücretsiz oluştur. Bu sürede mobil uygulamanı geliştir ve içine sinerse aylık yada yıllık olarak satın al!

Senin Emeğin, Senin Uygulaman

Kendi emeğinle kendi mobil uygulamanı oluşturabilirsin. Kodlama yok, programlama yok. Bir kaç tık ile mobil uygulamanı göre göre inşa et!

Uygulamandan Para Kazan!

Oluşturduğun mobil uygulamana; Admob reklamları ekle. Reklamlar üzerinden para kazan. Reklamlar sadece sen istersen yayınlanır!

Mobiluygulaman tasarım kalitesi
ÇAĞDAŞ TASARIM
90%
Mobiluygulaman fiyat orantısı
FİYAT VE PERFORMANS
75%
Mobiluygulaman hız kalitesi
TEPKİME HIZI
99%
Mobiluygulaman destek
DESTEK
98%

Başlamak için Buraya Tıkla

Mobiluygulaman tam olarak ne işe yarar?
Mobiluygulaman.com ile kendiniz için bir arkadaşınız için yada varsa mevcut firmanız için kişisel blog uygulaması, arkadaşınıza hediye edebileceğiniz onun hoşuna gidecek bir Android ve iOS mobil aplikasyon yada firmanız için e-ticaret uygulaması, taksi mobil uygulaması, haber siteniz için haber mobil uygulaması geliştirebilirsiniz.
Mobil uygulama geliştirmek için yazılımcı olmam gerekiyor mu?
Hayır, bütün bu mobil uygulama geliştirme aşamalarında herhangi bir mobil uygulama kodlama, programlama dilleri bilmeniz gerek yoktur. Dahası Android ve iOS mobil aplikasyon oluşturmak için lise, üniversite hatta ilkokul mezunu olmanıza bile gerek yoktur. Sadece okuma yazma bilmeniz yeterlidir. Gerisini Mobiluygulaman.com sizin için hallediyor.
Sizin yapmanız gereken Tamamen Türkçe uygulama geliştirme sitemizde, size gösterilen yerleri kendi ihtiyacınıza göre doldurmak.

mobiluygulaman-kullanıcı-senkronizasyonu
app

Önceki
Sonraki
Mobil uygulamamı nasıl geliştireceğim?
Mobiluygulamanızın adını belirleyin, mobil uygulama içeriğini doldurun. Örneğin: e-ticaret ile ilgili alım yapacaksanız: Ticaret modülü kullanacaksınız ve bu modüle ürünlerinizi, ürünlerin kategorilerini, ürünlerin resimlerini ekleyeceksiniz. Fiyatını belirleyeceksiniz, ödeme yöntemini ayarlayacaksınız. Bunların hepsi zaten otomatik oluşacak Siz sadece kendinize göre mobil uygulamayı geliştirmiş olacaksınız.
Daha sonra uygulamanızın açılırken görünen resmini, uygulamanızın ana logosunu seçeceksiniz. Mobil uygulamdan para kazanmak isterseniz mobil uygulamalardan para kazanmanın en önemli aracı olan Google Admob reklam aracı size yetecek. Google Admob’a ücretsiz kayıt olduktan sonra oradan alacağınız reklam kodlarını mobil uygulamanıza ekleyeceksiniz. Bunu yine sitemiz üzerinden bir kaç dakikada hallede bileceksiniz. Böylece mobil uygulamanız üzerinden para kazanmaya başlamış olacaksınız.
Hem Android hemde iOS için mobil uygulama geliştirebilir miyim?
Bir Android ve iOS mobil uygulama geliştirme aşamaları bu kadar basit. Mobiluygulaman.com sitemiz üzerinden mobil aplikasyon oluşturursanız bu uygulama aynı anda hem Android, hemde iOS platformu için otomatik olarak oluştururuz. İkisi için ayrı ayrı oluşturmak zorunda da kalmazsınız. Ortalama yarım saatte çok güzel bir mobil uygulama oluşturabilir bu mobil aplikasyonu Google Play yada Apple App Store uygulama mağazalarında yayınlayabilir ve indirme sayısına bağlı olarak eklediğiniz Admob reklamlarından para kazanabilirsiniz.
Uygulamamdan nasıl para kazanacağım?
Mobil uygulamanızı oluştururken Admob denilen Google reklam servisi sayesinde kendi mobil uygulamanızdan kendi paranızı kazanabilirsiniz. Google Admob, uygulamanızda reklam göstermenize karşılık Google’ın size para ödediği bir sistemdir. Bizde bu sistemi kullanıyoruz ve uygulamanıza ekleyeceğiniz Banner ve Geçiş reklamlarıyla kendi paranızı kazanabilmenizi sağlıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken uygulamanızı oluşturmak ve uygulamanızı insanların kullanımına sunmak.

Hepsinden farklı, özel bir uygulamaya mı ihtiyacınız var?    Buraya tıkla