Kullanım şartları yürürlülük tarihi: 01.01.2016

 

KISA VE SAMİMİ ŞARTLARIMIZI LÜTFEN BAŞTAN SONA OKUYUNUZ!

 

KULLANIM ŞARTLARI

Sitemizi üye olarak yada olmayarak kullanan her kişi aşağıda ki şartları peşinen kabul etmiş sayılır:

-Sitemizde bulunan materyaller, içerikler, uygulamalar, bilgiler v.b. unsurlar mobiluygulaman.com adına kayıtlıdır ve izinsiz kullanılamaz.

-Sitemize ilk girişten çıkış anına kadar ki geçen sürede sitemiz tarafından elimizde olmayan sebeplerden bir işlemin yarım kalması, bir yerlerde hata vermesi gibi durumlarda kullanıcı bir hak iddia edemez.

Sitemize üye olarak kullanmaya başlayan her kullanıcı aşağıda ki şartları peşinen kabul eder:

-Her üye, sitemize kayıt olurken gerçek/doğru kullanıcı bilgilerini vermek zorundadır. Aksi takdirde herhangi bir olumsuz durumda bizden bir hak talep edemez.

-Her üye, uygulama paketlerini satın alırken karşılaşmış olduğu sorunlarda ödeme yapamama yada yaptığı ödemeden farklı bir tablo ile karşılaştığında mobiluygulaman.com ve sahiplerinin bir sorumluluğu bulunmaz.

GARANTİ ŞARTLARI

-Mobiluygulaman ile oluşturulan her uygulamanın dosyaları yine mobiluygulaman sunucularında yer alır ve bu sunuculara herhangi bir zarar geldiği durumda müşteriler uygulamalarının da bu zarardan etkilenebileceğini, site çalışmıyorsa (app.mobiluygulaman.com web adresi) uygulamaların da çalışmayacağını bilir ve kabul eder.

-Uygulama geliştirme için alınan aylık ve yıllık paketlerden, ödeme zamanı geldiği halde ödeme yapılmayan uygulamaların aktifliği sona erer ve erişime kapatılır. Bir süre sonra ise uygulama tamamen Mobiluygulaman sunucularından silinir.

-Uygulama geliştirme araçları olan modüller/özellikler (Radyo, Video, İletişim v.b. modülleri gibi), Mobiluygulaman tarafından haber verilerek yada haber verilmeksizin kullanımdan kaldırılabilir, yayınlanması durdurulabilir. Bu durumda müşteri bu modülleri kullanmayacağını bilir.

-Mobiluygulaman bünyesinde oluşturulan ve ödemeleri düzenli olarak yapılan mobil uygulamaların kullanım ömrü yine Mobiluygulaman.com veya app.mobiluygulaman.com internet sitesinin ömrü kadardır ve site tamamen erişime kapatılana kadar devam eder. Tabi ki elimizden geldiğince sitelerin kapanmaması için uğraşıyoruz ve Allah’ın izni ile ileri de de uğraşıyor olacağız.

İADE ŞARTLARI

-Sitemiz aracılığı ile oluşturulan uygulamalar (bütün uygulamalar için geçerli) geri verilebilen bir araç, unsur, hizmet olmadığı için satılan bütün paketerimizin (aylık, yıllık, birkez, bayilik v.b.) hiç bir şekilde iade hakkı bulunmamaktadır.

-Hizmet satın alan müşterilere 7/24 destek garantisi kesin bir tavır ile sunulmamaktadır. Hafta içi: 09:00-18:00 saatleri arasında destek verilebilir, hafta sonu ise destek verilmemektedir.

-Sitemiz yöneticileri tarafından kullanıcılara sunulan özel hizmetler, “Biz Yapalım” gibi servisler ile uygulama hizmetlerinde kullanıcı taahhüt ettiği işlemi, hizmet teslim edildiği anda ödeme yapmakla yükümlüdür ve kesin bir ifade ile geri iadesi yapılamaz.

-Bayilik, Reseller adı altında satışı yapılan ürünlerimizin geri iadesi bulunmamaktadır.

BİZ YAPALIM ŞARTLARI

Bizim Yapalım adı ile anılan ve müşteriler tarafından talep edilen, mobiluygulaman ekibi tarafından geliştirilen mobil uygulamalar, yine müşteriler tarafından oluşturulan diğer uygulamalar statüsündedir.

-Biz Yapalım adı altında geliştirilen her uygulamanın sorumluluğu ve fikri mülkiyet hakkı tamamen uygulamayı geliştirmesi için Mobiluygulaman’a başvuran şahıs, müşteri, kurum v.s. aittir.

-Bu tarz uygulamaların da dosyaları Mobiluygulaman sunucularında saklanır.

-Her uygulama gibi Biz Yapalım uygulamaları da Mobiluygulaman sunucuları açık kaldığı sürece yayında kalır. Sunucu kaynaklı sorunlarda uygulamalarda işlevselliğini yitirebilir. Uygulama geliştirme için başvuran her müşteri bunu peşinen bilir ve kabul etmiş sayılır.

-Biz Yapalım adı altında geliştirilen bu uygulamaların ödeme şekline bağlı olarak yayına devam ederler. Aylık ödemeler her ay tekrarlanır ve ödeme yapılmadığı takdirde uygulamalar haber vermeksizin erişime kapatılabilir. Aynı şekilde yıllık ödemeler gerçekleşmediği takdirde uygulamalar geliştirici ve hak sahiplerine haber vermeksizin yayınına son verilebilir. Müşteriler düzenli ödeme yapmak ile yükümlüdür.

Uygulama geliştirmek maksadı ile Mobiluygulaman ekibine uygulama bilgilerini veren müşteriler, uygulama fikirlerinin başka hiç bir yerde kullanılmayacağından ve başkaları ile paylaşılmayacağından emin olabilir. Uygulama geliştirme projeleri ve uygulama hakları müşterilere aittir ve mobiluygulaman güvencesi altındır.

BAYİLİK ŞARTLARI

– Bayilik, reseller gibi adlar ile satılan uygulama geliştirme paketleri için bir ayda en fazla 3 adet uygulama yayınlanabilir.

– Bayilik yönetimi tamamen paketi satın alan bayi müşterimiz tarafından kontrol edilecektir

– Bayi paketi satın alan müşteri kendi logo, alan adını kullanabilecektir

– Bayi paketi ücreti hiçbir sebep ile iade edilmemektedir. İnsiyatif hakkı saklıdır.

– Bayi sahipleri müşterilerini Manuel olarak siteye kayıt edecek ve kayıt bilgilerini müşteriye iletecektir

– Bayi paketlerine bağlı uygulamalar mobiluygulaman.com altyapısı ile çalışmakta olup, sunucu, yazılım, kullanıcı vb kaynaklı sorunlardan doğabilecek olumsuz durumlarda bayilerin, uygulamaların çalışması durabilir, işlevini yitirebilir.

– Bayi paketine dahil olan tüm modüller, menüler ve diğer tüm özelliklere zamanla yenisi eklenebilir yada kaldırılabilir. Mobiluygulaman.com bunu haber vermeksizin yapma hakkına sahiptir.

– Mobiluygulaman.com 2015 yılından beri müşterilerini mağdur edecek her türlü olumsuzluğa karşı gerekli tedbirleri alacağı hakkını saklı tutar.

ÜCRETSİZ PAKET ŞARTLARI

  • Ücretsiz sürümde tüm modüller açıktır. Ücretsiz APK ve iOS için kaynak dosyası alabilirsiniz.
  • Ücretsiz pakette bizden teknik, tasarım ve diğer konularda destek alamazsınız.
  • Ücretsiz uygulamalarda Mobiluygulaman.com reklamları yer almaktadır ve üst paketlere geçiş haricinde uygulamalardan kaldırılması söz konusu değildir.
  • Ücretsiz yapılan uygulamalar takip edilir ve 30 gün içinde Google Play yada App Store uygulama mağazalarından herhangi birinde yayınlanmaz ise uygulamalar haber vermeksizin tamamen silinme hakkı saklıdır.
  • Ücretsiz uygulamalar takip edilir ve; terör propagandası, cinsellik, kumar v.s. etik ve yasal olmayan içerik sahibi mobil uygulamalar haber vermeksizin silinme hakkı saklıdır.
  • Bu şartlar dışında; sınırsız bildirim gönderebilir, mevcut tüm modülleri ücretsiz kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz pakette bulunan içeriğe; Mobiluygulaman değiştirme, silme, müdahale etme hakkına sahiptir.
  • Şartlara uyan ücretsiz paketli mobil uygulamalar, sitemizin ömrü kadar yayın hayatına devam edebilecektir.
  • Uygulamalarda bulunan resim, video, ses, metin, kod v.s. gibi içeriklerden tamamen uygulamayı ve/veya içeriği üreten Mobiluygulaman kayıtlı üyesi sorumludur, Mobiluygulaman doğacak telif ve diğer sorunlardan hiç bir sorumluluk kabul etmez.