31 Aralık 2015

Nedir?

Mobiluygulaman.com çok kısa bir açıklama ile:  Hiç bir kodlama bilmeden, programlama bilgisi gerekmeden sadece bir kaç adımda Android ve iOS tabanlı telefonlar, tabletler için mobil uygulama (app, aplikasyon) yapmanıza olanak verir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız uygulamayı Android ve iOS mağazalarında yayınlayarak kendinize bir kitle edinebilir, uygulamaya ekleyeceğiniz reklamlar üzerinden para kazanabilirsiniz. Evet, mobiluygulaman.com size uygulamanıza (app’inize) kendi reklam kodlarınızı otomatik olarak eklemenizi sağlar. Böylece uygulamalarınızı kullanan kişilerin yardımıyla para kazanabilirsiniz.

 

İSTER ÜCRETSİZ İSTER REKLAMSIZ!

Mobil uygulama yapabilmeniz için biz herşeyi düşündük. İsterseniz hiçbir ücret ödemeden mobil uygulamanızı oluşturup yayınlayabilirsiniz. İstersenizde reklamsız ve daha yetenekli mobil uygulamalar için cüzi ücretler ödeyerek kendi mobil uygulamanıza sahip olabilirsiniz. Fiyatlarımızı da buna göre belirledik.

Dünyada ki benzerlerimizin aksine bizim için paranın çok da bir önemi yok. Önemli olan hizmet ve uygulamalarımızın kalitesi. Bu nedenle mobil uygulama oluşturmak için gereken maliyetleri en aza indirgedik. Böylece internet aleminde yer alan bir çok siteden çok daha uygun fiyatlara mobil uygulama geliştirme imkanı sunuyoruz. Fiyatlarımıza buradan bakarbilirsiniz.

NELER YAPABİLECEĞİM GÖRMEK İSTİYORUM!

Eğer kendi kendine mobil uygulama oluşturmaya karar verdiyseniz ve bunu bizimle yapacaksanız, sitemizin yeteneklerini görmek isteyeceksiniz. Mobiluygulaman ile nasıl, ne tür bir uygulama oluşturabileceğinizi görmeniz için 10 gün süre ile sitemiz özellikleri deneyebilir ve bu süre içinde uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Buradan başlayabilirsiniz.

HERŞEY TAMAM, ARTIK HAZIRIM!

Eğer herşey kafanıza yattı ise, hemen uygulama oluştmrya başlayabilirsiniz. 10 gün boyunca sitemizi tamamen ücretsiz deneyebilir ve bu on günlük sürede mobil uygulamanızı geliştirebilirsiniz. Süreniz dolunca ücretsiz pakette dahil olmak üzere size uygun paketlerimizden birini alıp uygulama mağazalarında (google play, app store) yayınlayabilirsiniz.

Herşey tamam artık hazırım diyorsanız sizi böyle alalım.