Nedir? 1

Mobiluygulaman.com çok kısa bir açıklama ile:  

Hiç bir kodlama bilmeden, programlama bilgisi gerekmeden sadece bir kaç adımda Android ve iOS tabanlı telefonlar, tabletler için mobil uygulama (app, aplikasyon) yapmanıza olanak verir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız uygulamayı Android ve iOS mağazalarında yayınlayarak kendinize bir kitle edinebilir, uygulamaya ekleyeceğiniz reklamlar üzerinden para kazanabilirsiniz. Evet, mobiluygulaman.com size uygulamanıza (app’inize) kendi reklam kodlarınızı otomatik olarak eklemenizi sağlar. Böylece uygulamalarınızı kullanan kişilerin yardımıyla para kazanabilirsiniz.

NELER YAPABİLECEĞİM GÖRMEK İSTİYORUM!

Eğer kendi kendine mobil uygulama oluşturmaya karar verdiyseniz ve bunu bizimle yapacaksanız, sitemizin yeteneklerini görmek isteyeceksiniz. Mobiluygulaman ile nasıl, ne tür bir uygulama oluşturabileceğinizi görmeniz için 14 gün süre ile sitemiz özellikleri deneyebilir ve bu süre içinde uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

BUNLARI BİLMEMİZ GEREKİYOR 😉

Sitenin amacı insanların kendi mobil uygulamalarını kendileri yapmasıdır. 2015 yılından beri aralıksız hizmet vermekteyiz. O günlerden günümüze tasarımsal ve yazılımsal olarak çok değiştik, yenilendik.

HERŞEY TAMAM, ARTIK HAZIRIM!

Eğer herşey kafanıza yattı ise, hemen uygulama oluştmrya başlayabilirsiniz. 10 gün boyunca sitemizi tamamen ücretsiz deneyebilir ve bu on günlük sürede mobil uygulamanızı geliştirebilirsiniz. Süreniz dolunca ücretsiz pakette dahil olmak üzere size uygun paketlerimizden birini alıp uygulama mağazalarında (google play, app store) yayınlayabilirsiniz.

Herşey tamam artık hazırım diyorsanız sizi böyle  alalım.