31 Aralık 2015

Nedir?

Mobiluygulaman

Mobiluygulaman.com çok kısa bir açıklama ile: hiç bir kodlama bilmeden, programlama bilgisi gerekmeden sadece bir kaç adımda Android ve iOS tabanlı telefonlar, tabletler için uygulama (app) yapmanıza olanak verir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız uygulamayı Android ve iOS mağazalarında yayınlayarak kendinize bir kitle edinebilir, uygulamaya ekleyeceğiniz reklamlar üzerinden para kazanabilirsiniz. Evet, mobiluygulaman.com size uygulamanıza (app’inize) kendi reklam kodlarınızı otomatik olarak eklemenizi sağlar. Böylece uygulamalarınızı kullanan kişilerin yardımıyla para kazanabilirsiniz.

BAYİ (RESELLER) PAKETİ İLE MÜŞTERİLER EDİNİN

İsterseniz uygulamayı siz yapmayın. Müşteriler edinin ve onlar kendi uygulamasını yapsın ve size bunun karşılığında ödeme yapsın. Size (bayi paketi sahiplerine) sunduğumuz panel sayesinde müşterilerinizi yönetebilir, istatistikleri görebilirsiniz.

FİYATLARIMIZA GÜVENİYORUZ!

Mobil uygulama yapabilmeniz için biz herşeyi düşündük. Fiyatlarımızı da buna göre belirledik. Dünayda ki benzerlerimizin aksine bizim için paranın çok da bir önemi yok. Önemli olan hizmet ve uygulamalarımızın kalitesi. Bu nedenle mobil uygulama oluşturmak için gereken maliyetleri en aza indirgedik. Böylece internet aleminde yer alan bir çok siteden çok daha uygun fiyatlara mobil uygulama geliştirme imkanı sunuyoruz. Fiyatlarımıza buradan bakarbilirsiniz.

NELER YAPABİLECEĞİM GÖRMEK İSTİYORUM!

Eğer kendi kendine mobil uygulama oluşturmaya karar verdiyseniz ve bunu bizimle yapacaksanız, sitemizin yeteneklerini görmek isteyeceksiniz. Mobiluygulaman ile nasıl, ne tür bir uygulama oluşturabileceğinizi görmeniz için demo uygulamamızın web sürümüne bakabilirsiniz. Kendisi tam olarak burada bulunuyor.

HERŞEY TAMAM, ARTIK HAZIRIM!

Eğer herşey kafanıza yattı ise, hemen uygulama oluştmrya başlayabilirsiniz. 10 gün boyunca sitemizi tamamen ücretsiz deneyebilir ve bu on günlük sürede mobil uygulamanızı geliştirebilirsiniz. Süreniz dolunca uygun paketlerimizden birini alııp uygulama mağazalarında (google play, app store) yayınlayabilirsiniz.

Herşey tamam artık hazırım diyorsanız sizi böyle alalım.