Mobiluygulaman.com internet adresini ve bu adrese bağlı diğer alt domainleri (alan adlarını) üye olarak yada olmayarak kullanan, gezen her ziyaretçi/kullanıcı, aşağıda yazan bilgileri okuduğunu ve bildiğini/anladığını peşinen kabul etmiş sayılır:

-Sitemiz ziyaretçi bilgileri kesinlikle 3.şahıslarla paylaşılmamaktadır, her türlü kişisel bilgi Mobiluygulaman ve ziyaretçi/müşteri arasında kalmaktadır.

-Ziyaretçilerimizden istediğimiz kayıt bilgileri tamamen üyelik için ve sistemin çalışması için gerekli bilgilerdir, 3.şahıslara verilmesi söz konusu değildir.

-Mobiluygulamayı oluşturan sitemize kayıtlı üyeler, oluşturdukları içeriklerden (resim, video, müzik, ses, metin, kod v.s.) sorumludur. Mobiluygulaman bir sorumluluk kabul etmez.

-Kullanıcılardan alınan iletişim bilgilerine zaman zaman: bilgi, iletişim yada istek e-postaları atılabilir, teyit ve bilgi için numaralar aranabilir.

-Uygulamaları ve siteleri (mobiluygulamlan.com, app.mobiluygulaman.com, yardim.mobiluygulaman.com) kullanan kullanıcıların, cihaz ve uygulamala gibi teknik bilgileri, güvenlik, analiz ve istatistik amacı kayıt altına alınabilir

-Oluşturulan uygulamaların Android Google Play ve iOS App Store uygulama mağazalarında yayınlaması için bize hesap bilgilerini veren müşterilerimizin bilgileri 3.şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

-Oluşturulan uygulamaların: uygulama simgesi, açılış resmi, anasayfa resmi, uygulama içindeki diğer resim, müzik ve videolar telif hakkı ile korunuyorsa uygulamaların sitemizden silinme hakkı saklıdır ve telif hak sahiplerinin istekleri doğrultusunda uygulamalardan telif içeren materyaller haber vermeksizin kaldırılabilir. Uyarılara rağmen telif hakkı içeren resim, müzik, simge, video, ses gibi unsurları oluşturdukları uygulamalarda kullanmaya devam eden müşterilerin uygulamaları bölüm bölüm yada tamamen silinebilir.

ÜCRETSİZ PAKET ŞARTLARI

  • Ücretsiz sürümde tüm modüller açıktır. Ücretsiz APK ve iOS için kaynak dosyası alabilirsiniz.
  • Ücretsiz pakette bizden teknik, tasarım ve diğer konularda destek alamazsınız.
  • Ücretsiz uygulamalarda Mobiluygulaman.com reklamları yer almaktadır ve üst paketlere geçiş haricinde uygulamalardan kaldırılması söz konusu değildir.
  • Ücretsiz yapılan uygulamalar takip edilir ve 30 gün içinde Google Play yada App Store uygulama mağazalarından herhangi birinde yayınlanmaz ise uygulamalar haber vermeksizin tamamen silinme hakkı saklıdır.
  • Ücretsiz uygulamalar takip edilir ve; terör propagandası, cinsellik, kumar v.s. etik ve yasal olmayan içerik sahibi mobil uygulamalar haber vermeksizin silinme hakkı saklıdır.
  • Bu şartlar dışında; sınırsız bildirim gönderebilir, mevcut tüm modülleri ücretsiz kullanabilirsiniz.
  • Ücretsiz pakette bulunan içeriğe; Mobiluygulaman değiştirme, silme, müdahale etme hakkına sahiptir.
  • Şartlara uyan ücretsiz paketli mobil uygulamalar, sitemizin ömrü kadar yayın hayatına devam edebilecektir.
  • Uygulamalarda bulunan resim, video, ses, metin, kod v.s. gibi içeriklerden tamamen uygulamayı ve/veya içeriği üreten Mobiluygulaman kayıtlı üyesi sorumludur, Mobiluygulaman doğacak telif ve diğer sorunlardan hiç bir sorumluluk kabul etmez.