tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Yeni menü şekillerimiz aktif! Hemen deneyin

Hali hazırda kullanılan 12 adet menü şeklimize 4 adet yeni menü düzenleri (layout) eklendi. Böylece menülerinizin düzenini istediğiniz gibi değiştirebilir ve uygulamanıza en uygun menü düzenini seçebilirsiniz. İşte 4 adet menü menü düzeni:layout_14 layout_15 layout_16 layout_17

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Artık APK dosyalarını siz oluşturacaksınız!

Artık APK dosyaları sadece bizim tarafımızdan oluşturulmayacak. Aynı zamanda siz müşterilerimizde kendi APK dosyasınızı, Android ve İOS kaynak dosyalarını kendiniz oluşturabileceksiniz. Böylece istediğiniz zaman APK’nızı ve iOS kaynak dosyanızı yenileyebilir ve Google play’e yükleyebilirsiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

iOS uygulamalar için IPA dosyaları da artık otomatik oluşturulacak!

Sitemizde bilindiği gibi Android için APK dosyaları bizim tarafımızdan oluşturup sizlere veriliyor. iOS tarafında ise bu ne yazık ki bu hizmeti veremiyorduk ki, bu durum inşAllah yakında değişecek.

Artık, tıpkı Android için APK olduğu gibi, iOS içinde IPA dosyalarını sizlere biz vereceğiz. Böylelikle ekstra masraflardan va zaman kaybından kurtulmuş olacaksınız. IPA dosyanızı hemen alıp App Store’da kendi hesabınız altından yayınlayabileceksiniz.

Ayrıca yine ilerleye zamanlarda iOS uygulamalarınızı bizim kendi hesabımız altından da yayınlayabilir, sizi bir yükten daha kurtarabiliriz. Beklemede kalın (:

tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Mobiluygulaman Test Aracı Yayımlandı!

Uygulamaları canlı ve anlık olarak gerçek bir uygulama gibi test etmeniz için Mobiluygulaman Test Aracı’nı hizmetinize sunuyoruz.

Mobiluygulaman Test Aracı ile sitemiz üzerinde oluşturduğunuz uygulamalarınız APK dosyasına ihtiyaç kalmadan test edebilir ona göre ekleme/çıkarma yapabilir, içinize sinmeden herhangi bir paket satın almak durumunda kalmazsınız.

Android ve iOS uygulamalarınızı Google Play ve App Store’da yayınlamadan önce Standart, Full ve Yıllık paketlerden birini almak durumdasınız, aksi takdirde APK dosyanızı alamazsınız. Türkiye’nin değil dünyanın en ucuz app/uygulama oluşturma, geliştirme platformu Mobiluygulaman bunu dert etmemeniz için Mobiluygulaman Test Aracını kullanıma sundu.

a150eae3-2098-4905-b8e0-a01173a0ee69

MOBİLUYGULAMAN TEST ARACI KURULUMU VE KULLANIMI

Buradan indirebilirsiniz

Ayrıca test aracını indirmek için sisteme giriş yapın ve üst ana menüde ki Mobil Önizleme linkine tıklayın ve altta bulunan Test Aracını İndir bağlantısına tıklayın. Tıklayınca bir APK dosyası inecek, bunu telefonunuzda açın. Uygulamayı Google Play’den indirmediğiniz için zararlı uygulama gibi bir uyarı verebilir, bunu göz ardı edin standart bir prosedür. Eğer APK dosyasına tıkladığınız halde Bilinmeyen Kaynak uyarısı ile yüklenmiyorsa telefonunuzdan:

Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar karşısında yer alan boşluğa bir onay tiki atın ve yüklemeyi tekrar deneyin, doğru yaptıysanız APK yüklenecektir.

Uygulama yüklenince çıkan giriş ekranında ki ilk satıra:

-app.mkobiluygulaman.com yazın ve E-postanız alanına siteye girişte kullandığınız e-posta adresini, Şifreniz kısmına da siteye girişte kullandığınız şifrenizi yazın.

Daha sonra ekrana yaptığınız uygulamalar gelecek, onlardan birine tıklayarak uygulama giriş yapabilirsiniz. Artık %90 oranında gerçek bir uygulama gibi app dosyanızı test edebilirsiniz.

Unutmayın, Test Arcı ile açtığınız uygulamanız tamamen gerçek hali olmadığından normalinden daha yavaş ve tutarsız olabilir.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Yepyeni flat tasarım ve yeni özellikler ile karşınızdayız

Yerli mobil android ve ios uygulama geliştirme hizmeti sunan Mobiluygulaman, sizlere uygulama geliştirdiği gibi kendisi de gelişmeye devam ediyor.

Bugün itibari ile flat görünüm denen daha sade, daha profesyonel bir tasarıma kavuştuk. Artık uygulamalarınızı bu tasarım üzerinden gerçekleştireceksiniz.

mobiluygulaman-yeni-tasarim

Artık çok daha fazla mobil uyumluyuz. İstediğiniz yerden mobil cihazınız ile mobil uygulamanızı geliştirebilir, bildirim gönderebilirsiniz.

mobiluygulaman-responsive

Yeni eklenen analiz özelliği ile uygulamalarınıza ait istatistikleri anlık olarak takip edebileceksiniz.mobiluygulaman-analiz-istatistik

Mobiluygulaman.com, iOS ve Android app dünyasına yeni soluklar katmaya devam edecek. Yep yeni özellikler ve profesyonel iyonik uygulama geliştirme için bizi takip etmeye devam edin.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Bu fırsat kaçmaz! Tüm sınırları kaldırdık! [Kampanya]

Mobiluygulman müthiş bir kampanya ile kendi mobil uygulaması olmayan kalmasın istiyor. 

Sunduğumuz doğal (naturel) ve iyonik tasarımla profesyonel bir görünüme sahip uygulamalar oluştururken, isteğinize göre onlarca hazır araçla uygulamanızı şenlendirebilirsiniz. Üstelik bunu müthiş fiyatlara yapabileceksiniz.

Yeni oluşturduğumuz kampanya dahilinde, 10 gün boyunca bütün özellikler açık olarak (Admob hariç) mobil uygulamanızı oluşturabilirsiniz.

Uygulamanız bitti ve artık satın almak, tamamen sizin olmasını istiyorsanız ayda sadece 29.90’dan başlayan fiyatlarla profesyonel bir uygulamaya sahip olabilirsiniz.

İsterseniz aylık ödeme yerine de yıllık olarak ödeme yapabilirsiniz. Üstelik yıllık ödemelerde 2 ay bizden hediye!

Bütün fiyatlarımıza buradan bakabilirsiniz.

Kalitemize ve fiyatlarımıza güveniyoruz. İstediğiniz yerli veya yabancı uygulama geliştirme sitesi ile fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Yardım merkezimizi ziyaret ettiniz mi?

Yayın hayatına yeni yeni ancak hızlı bir giriş yapan Mobiluygulaman.com olarak yaptığımız hizmet karşılığında size sunduğumuz verimliliğin en üst seviye olması için sürekli yenileniyoruz ve güncelleniyoruz.

Bu bağlamda yardım sayfası olarak hizmete sunduğumuz http://yardim.mobiluygulaman.com sayfasından mobil uygulama geliştirirken, yayınladıktan sona gibi hemen her konuda yardım başlığı bulabileceksiniz. İlk olarak en çok merak edilenleri girdiğimiz yardım konularını incelemeniz mobil uygulama/app geliştirirken büyük oranda işinizi görecektir.

Mobiluygulaman.com yardım merkezine ulaşmak için lütfen tıklayın. Üye olmayı unutmayın. İstediğiniz soruyu sorabilir yada sizde bir konuda diğer kullanıcılara yardımcı olmak için bir mobil uygulama yardım konusu açabilirsiniz.

tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Yayın hayatına başladık! Hayırlı olsun

Mobiluygulamalan.com Bismillah diyerek yayın hayatına başladı. Mobil uygulamalar, app’ler artık bizim aracılığımız ile çok daha kolay yapılacak. Ücretsiz kullanım süresi sonunda dünyanın en ucuz fiyatları ile andorid ve ios platformları için istediğiniz kadar ve müthiş özellikler ile mobil uygulamalar yapabileceksiniz. Üstelik kodlama ve programlama bilmenize de gerek yok.

Yapmanız gereken çok basit. Buradan üye olun, 14 gün ücretsiz dilediğiniz kadar deneyin ve beğenirseniz sonunda aylık yada yıllık bir paket seçip, kendi mobil uygulamanızı kendiniz yapın.

Buradan da yardım konularını bulabilirsiniz.