tarihinde yayınlandı Yorum yapın

Test Modulü

Uygulamalarınıza biraz eğlence katmak ve kendi Test uygulamalarınızı başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz özellik.

#Kullanıcılarınız için sınavlar oluşturun.

#Kendi sınavlarınızı kolayca oluşturun ve uygulamalarınıza istediğiniz sayıda ekleyin.

#Testi alan kullanıcılara ödül notları verin.

Doğru cevapların yüzdesine veya sınav sırasında kazanılan puanlara bağlı olarak dereceleri tanımlayın, bu size kalmıştır. Deneyimi daha eğlenceli ve eğlenceli hale getirmek için her sınıfa bir açıklama ekleyebilirsiniz.

1-Bir uygulamaya birkaç sınav/test ekleyebilir miyim?
Evet, sınır yoktur. Bu özelliği uygulamanıza istediğiniz sayıda ekleyebilirsiniz.

2-Android ve iOS’da çalışır mı?
Evet, iOS ve Android hem de mobil web sitesinde çalışır.

3-Modülü aldıktan sonra istediğim kadar kullanabilir miyim?

Evet, modülü bir kere satın alırsınız ve istediğiniz bütün uygulamalarda ekstra bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Fiyatı: 199 TL

SATIN AL

 

tarihinde yayınlandı 1 Yorum

Mobiluygulaman Test Aracı Yayımlandı!

Uygulamaları canlı ve anlık olarak gerçek bir uygulama gibi test etmeniz için Mobiluygulaman Test Aracı’nı hizmetinize sunuyoruz.

Mobiluygulaman Test Aracı ile sitemiz üzerinde oluşturduğunuz uygulamalarınız APK dosyasına ihtiyaç kalmadan test edebilir ona göre ekleme/çıkarma yapabilir, içinize sinmeden herhangi bir paket satın almak durumunda kalmazsınız.

Android ve iOS uygulamalarınızı Google Play ve App Store’da yayınlamadan önce Standart, Full ve Yıllık paketlerden birini almak durumdasınız, aksi takdirde APK dosyanızı alamazsınız. Türkiye’nin değil dünyanın en ucuz app/uygulama oluşturma, geliştirme platformu Mobiluygulaman bunu dert etmemeniz için Mobiluygulaman Test Aracını kullanıma sundu.

a150eae3-2098-4905-b8e0-a01173a0ee69

MOBİLUYGULAMAN TEST ARACI KURULUMU VE KULLANIMI

Buradan indirebilirsiniz

Ayrıca test aracını indirmek için sisteme giriş yapın ve üst ana menüde ki Mobil Önizleme linkine tıklayın ve altta bulunan Test Aracını İndir bağlantısına tıklayın. Tıklayınca bir APK dosyası inecek, bunu telefonunuzda açın. Uygulamayı Google Play’den indirmediğiniz için zararlı uygulama gibi bir uyarı verebilir, bunu göz ardı edin standart bir prosedür. Eğer APK dosyasına tıkladığınız halde Bilinmeyen Kaynak uyarısı ile yüklenmiyorsa telefonunuzdan:

Ayarlar / Güvenlik / Bilinmeyen Kaynaklar karşısında yer alan boşluğa bir onay tiki atın ve yüklemeyi tekrar deneyin, doğru yaptıysanız APK yüklenecektir.

Uygulama yüklenince çıkan giriş ekranında ki ilk satıra:

-app.mkobiluygulaman.com yazın ve E-postanız alanına siteye girişte kullandığınız e-posta adresini, Şifreniz kısmına da siteye girişte kullandığınız şifrenizi yazın.

Daha sonra ekrana yaptığınız uygulamalar gelecek, onlardan birine tıklayarak uygulama giriş yapabilirsiniz. Artık %90 oranında gerçek bir uygulama gibi app dosyanızı test edebilirsiniz.

Unutmayın, Test Arcı ile açtığınız uygulamanız tamamen gerçek hali olmadığından normalinden daha yavaş ve tutarsız olabilir.