31 Aralık 2015

Fiyat


Özellikler

Android Uygulama

iOS Uygulama

Uygulama Sayısı

Sınırsız Bildirim

Reklam ekleme
(Admob)

Müşteri Edinme
(Bayilik)

WhatsAppp Desteği


AYLIK Paket

39,90 TL
AyLIK ÖDEME


Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya

1


YILLIK Paket

399,90 TL
YILLIK ÖDEME

Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya

1

2 ay ücretsiz!


BAYİLİK

139.90 TL
AYLIK ÖDEME

Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya


SINIRSIZ

KENDİ MARKANIZ

 

Aylık Paket: her ay ödemeli standart uygulama geliştirme paketidir. Satın alınan paket ile 1 adet uygulama geliştirilir. Sınırsız bildirim gönderilir, APK çıktısı alınır, Admob eklenir. Özel modüller ve menüler hariç bütün özellikler mevcut ve sınırsızdır.

Yıllık Paket: aylık paketin yılda bir kere ödemeli halidir. Bütün özellikleri aynıdır, sadece yılda bir kez ödeme yapılır ve aylık pakete göre 2 ay ücretsizdir. Satın alınan paket ile 1 adet uygulama geliştirilir. Sınırsız bildirim gönderilir, APK çıktısı alınır, Admob eklenir. Özel modüller ve menüler hariç bütün özellikler mevcut ve sınırsızdır.

Efsane Paket: sadece bir süreliğine aktif olan bu paket ile, bu paketi satın alan kişiler bir kere ödeme yapar ve sınırsız uygulama oluşturabilir (şaka yapmıyoruz :). Sınırsız bildirim gönderilir, APK çıktısı alınır, Admob eklenir. Özel modüller ve menüler hariç bütün özellikler mevcut ve sınırsızdır. Kampanya 30.08.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Bayilik: bu paket ile ister kendiniz sınırsız sayıda uygulama yaparsınız isterseniz müşteri edinirsiniz onlar birlikte yaparsınız, paket satar para kazanırsınız. Aylık olarak bize ödeme yaparsınız ancak kendiniz müşterileriniz ile istediğiniz şekilde anlaşabilirsiniz. Uygulamayı kendi markanız ile kendi siteniz üzerinden bizim logomuz görünmeden yapabilirsiniz.

Bu paketlerde ücret iadesi bulunmamaktadır.

SIK SORULAN SORULAR İÇİN TIKLAYIN!