Standart
Aylık
199
En çok satan
Uygulamasını test etmek isteyenler için
Android ve iOS
Bildirim
WhatsApp Desteği
1 uygulama
Admob
Düzinelerce ücretsiz modül
BAŞLA
Gelişmiş
Yıllık
1999
En fazla 1 uygulamayı yıllık olarak test etmek isteyenler için
Android ve iOS
Bildirim
WhatsApp Desteği
1 uygulama
Admob
Düzinelerce ücretsiz modül
BAŞLA
Ultra
Yıllık
7499
Yıllık ödeme yapmak ve 5 uygulama geliştirmek isteyenler için
Android ve iOS
Bildirim
WhatsApp Desteği
5 uygulama
Admob
Düzinelerce ücretsiz modül
BAŞLA

 

DİĞER ÜCRETLER

(Bütün uygulama geliştirme sitelerinde bu ücretler size dahili yada harici yansıtılmaktadır. Mobiluygulaman şeffaflık ilkesi gereği her bilgiyi açıkca beyan etmektedir.)

GOOGLE PLAY DEVELOPER/GELİŞTİRİCİ ÜCRETİ

Mobil uygulamanızı Google Play uygulama mağazasında yayınlayabilmek için bir adet geliştirici/developer hesabını kendi adınıza satın almalısınız. Eğer farklı kişilerin hesaplarına uygulamaları yüklerseniz politika sorunlarıyla yüzleşebilirsiniz. Tavsiyemiz kesinlikle kendi hesaplarınızı satın almanızdır.

Google Play Geliştirici Üyelik Bedeli: 25 Dolar (1 kez ödenir. Bu ücretin sitemiz ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır)

APPLE APP STORE DEVELOPER/GELİŞTİRİCİ HESABI

Mobil uygulamanızı Apple App Store uygulama mağazasında yayınlayabilmek için bir adet geliştirici/developer hesabını kendi adınıza satın almalısınız. Eğer farklı kişilerin hesaplarına uygulamaları yüklerseniz politika sorunlarıyla yüzleşebilirsiniz. Tavsiyemiz kesinlikle kendi hesaplarınızı satın almanızdır. Apple bu konuda çok katıdır, uygulamanın kesinlikle geliştiriciye ait olmasını istemektedir.

Apple iOS App Store Geliştirici Üyelik Bedeli: 100 Dolar (Her yıl 1 kez ödenir. Bu ücretin sitemiz ile hiç bir ilgisi bulunmamaktadır)

(Bu ödemelerin sitemiz ile bir ilgisi bulunmamaktadır, uygulamalarınızı mağazalarda yayınlamak isteyen herkes bu hesapları açmak zorundadır)