31 Aralık 2015

Fiyat

Kalite pahalı olmak zorunda değil!

BÜTÜN FİYATLAR KDV DAHİL VE TÜRK LİRASI BAZINDADIR!


Özellikler

Android Uygulama

iOS Uygulama

Uygulama Sayısı

Sınırsız Modül

Sınırsız Bildirim

Canlı Önizleme

Reklam ekleme
(Admob)

Müşteri Edinme


Standart Paket

24,90 TL/ay

Yıllık 1 ay ücretsiz
273 TL/Yıl

Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya

1


Full Paket

39,90 TL/ay

Yıllık 2 ay ücretsiz

399 TL/Yıl

Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya

1


Muhteşem Paket

89,90 TL/ay

Yıllık 3 ay ücretsiz

809 TL/Yıl


Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya

9


Bayi Paketi

149,00 TL/ay

Yıllık 2 ay ücretsiz

1.490 TL/Yıl

Sınırsız APK

Sınırsız kaynak dosya


Sınırsız

SIK SORULAN SORULAR İÇİN TIKLAYIN!

Fiyatlar tek bir uygulama geliştirmek içindir. Fiyatlara vergi dahildir! Fiyatlarda 1 yıl sabit fiyat garantisi bulunmaktadır.

Ödemeler

Sitemizde yer alan bütün fiyatlara KDV dahildir ve kesinlikle hiç bir gizli ücret, masraf veya komisyon alınmaz.

Mobiluygulaman.com’da sunulan app/uygulama oluşturma/geliştirme hizmeti tamamen sizin tarafınızdan gerçekleştirilen bir işlem olduğu için ücret geri iadesi söz konusu olmamaktadır.

Kullanıcılar istedikleri uygulamayı kafasında planlar ve ona uygun bir paket satın alır. Satın almadan önce 3 gün boyunca istediği gibi dener. Bu süre zarfından sonra satın alınan bütün uygulamalar kullanıcı yükümlülüğü altında olduğundan geliştirmek ve yayımlamak kullanıcıya aittir.

Böyle bir sistem de de ücret iadesi mümkün görünmemektedir.

Şu koşullarda ise ücret iadesi alabilirsiniz

Mobiluygulaman.com sitesinde tarafında oluşan sorunlardan dolayı uygulamalar açılmaz veya çalışmaz ise ve bu durum 7 gün boyunca devam ederse ücreti iadesi yapılabilir. Sistemin düzeldiği her andan itibaren 7 gün sayımı tekrar başlar.

Uygulama oluşturma paketlerimizden birini satın alabilmek için en güvenilir ödeme seçeneklerinden olan:

  • Paypal (Henüz aktif değil)
  • Havale

Seçeneklerini kullanabilirsiniz. APK dosyalarını alabilmek için paket almak zorunda olduğunuzu unutmayın.

Üyelik Paketleri

Paket süreniz bitince uygulamanız askıya alınır ve içeriğine ulaşılamaz. Yada üyeliğiniz ücretsiz pakete dönüşür ve bizim reklamlarımız uygulamanıza eklenir, uygulamada bir değişiklik yapamazsınız. Aylık yada yıllık olarak düzenli ödeme yaptığınız takdirde uygulamalarınız sürekli olarak açık kalmaya devam eder ve sunucu kesintileri haricinde kapanmaz. Sunucu kesintileri ise Facebook sayfamızdan sizlere duyurulur ve kesintileri zaten biliyor olursunuz.

Tags: ödeme, Paket

Maalesef.

Türkiye’yi bıraktık dünyanın en ucuz fiyatları ile uygulama geliştirme hizmeti veriyoruz. (İstenilen site il TL bazında karşılaştırılabilir) Bu nedenle her paket tek bir uygulama geliştirme için kullanılır. 2. bir uygulama yapılmak istenildiğinde istenilen herhangi bir paket tekrar alınabilir.

Yıllık üyelik paketinde bütün modüller açıktır. Ödemeler yıldan yıla yani her yıl içerisinde her uygulama için bir kere yapılır. Bu paket ile ios ve android için sitemizde sunulan bütün özellikleri kullanabilir ve kolayca uygulama oluşturabilirsiniz.

Bu pakette para kazanma olarak adlandırılan Admob reklam ekleme işlemi de yapılabilmektedir. Böylece Admob reklamlarını uygulamanıza ekleyerek para kazanabilirsiniz.

Full üyelik paketinde bütün modüller açıktır. Ödemeler aydan aya her ayrı uygulama için bir kere yapılır. Bu paket ile ios ve android için sitemizde sunulan bütün özellikleri kullanabilir ve kolayca uygulama oluşturabilirsiniz.

Bu pakette para kazanma olarak adlandırılan Admob reklam ekleme işlemi de yapılabilmektedir. Böylece Admob reklamlarını uygulamanıza ekleyerek para kazanabilirsiniz.

Standart üyelik paketinde bütün modüller açıktır. Ödemeler aydan aya her ayrı uygulama için bir kere yapılır. Bu paket ile ios ve android için sitemizde sunulan bütün özellikleri kullanabilir ve kolayca uygulama oluşturabilirsiniz.

Bu pakette para kazanma olarak adlandırılan Admob reklam ekleme işlemi yapılmamaktadır. Admob reklamlarını uygulamanıza ekleyerek para kazanmak istiyorsanız Full Paket yada Yıllık Paket’ten birini tercih edebilirsiniz.